محل تبلیغات شما

"واله خير الماكرين "  ديدي گفتم خدا خيلي بزرگه ،ديدي گفتم خدا هواتو داره ،‌ديدي بالاخره رسوا شد  ديدي ديدي ديدي

پس خداجون كي ميشه بگم ديدي گفتم خدا شفات ميده ديدي    خدايا كمكم كننننننننن  خدايا ازت تمنا ميكنم

ديشب ساعت 11 شب ميرزاحسيني برام جوابيه دادگاه رو فرستاد   به يك سال حبس محكوم شده به دليل جعل چك   (البته حق اعتراض داره)      تقريبا همون چيزي كه رفتم امام حسين و ازشون خواستم ببخشنش و به خير بگذره  ولي نه اين آدم بشو نبود و دست بردار از كاراي بدش نبود  بلاخره كار دست خودش داد     

حسام راست ميگه با زندگي تو بازي كرده راضي نشو با پول رضايت بدي بايد بره زندان  وقتي رفت اون موقع تصميم بگير

آره راست ميكه من همه چيمو پاش گذاشته بودمممممم  از همه مهمتر جونمو   خدايا شفام بده

يعني ميشه بيام اينجا بنويسم كه بلاخره شفا گرفتم   خدايا اين درد رو از روي دلم بردار ازت خواهشم ميكنم

راستي كنكور ارشد انتخاب رشته كردم  براي دانشگاه آزاد مجاز شدم  خداكنه قبول شم  خدايا شكرت   مممممنونم ازت به خاطر همه چيز         شكر  شكر شكر   بوسسسسسسسسسسسسسس

هنوز لايق نظرشدن نبودم

خدايا روزي صد هزار بار شكرت

ديدي گفتم خدا خيلي بزرگه

ديدي ,خدايا ,خدا ,گفتم ,ازت ,بردار ,گفتم خدا ,ديدي گفتم ,خيلي بزرگه ,خدا خيلي ,ميكه من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بوم رویا Cafe WellGuarD - کافه ولگردی